Úvod » Počítačové príslušenstvo » Prep. ochrana 5z+vyp LFT2001A
Prep. ochrana 5z+vyp LFT2001A
skladom
Skladom: 13 KS
Číslo produktu: PP022055
BA: 10+
naša cena s DPH (23 %):
do košíka:
  KS
Kvalitné predlžovačky LESTAR pre 220 V s rozbočovačom na 5 zásuviek a prepäťovou ochranou. LFT 2001A je vybavená filtrom širokopásmového a priemyselného rušenia v sieti s max. tlmením v pásme 100 kHz - 20 MHz 70 dB. Dĺžka vedenia 2,5 m.