KONTAKTY

TORAN s.r.o.
Kovácsova 5
851 10
tel: 0940 309 678, 0940 309 679
napíšte nám

NOVINKY

arr3Ako ušetriť pri nákupe Kancelárskeho papiera?                                                         Potrebujte... arr3Vernostný program:chceli by sme Vás informovať o našom vernostnom programe. Za každú tretiu objednávku, od využitia... arr3BA - dodanie tovaru v deň zaslania objednávky:pre Bratislavský kraj zaručujeme dodanie tovaru (ktorý máme skladom) ešte v deň zaslania objednávky...

TOVAR V AKCII

naša cena 86,00 EUR
skladom
naša cena 118,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Obchodný zástupca 31% Internetový vyhľadávač 23% Osobné odporučenie 24% Emial 22%

O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho e-shopu www.VsetkoPreKancelariu.eu


Naša firma VšetkoPreDom, s.r.o. - prevádzkovateľ e-shopu VsetkoPreKancelaru.eu bola založená v roku 2011. Sme špecialisti v oblasti prevádzkovania e-shopov a poskytovaní tovaru/služieb pre firmy a ľudí. Firma VšetkoPreDom, s.r.o. prevádzkuje ďalšie dva plnofunkčné e-shopy: www.VsetkoPreDom.com, ww.azpromo.e-present.eu a web stránku www.AZPROMO.sk - reklamná agentúra.

www.VsetkoPreKancelariu.eu - dodávame kancelárske výrobky a služby, ktoré zákazníkom umožnia lepšie pracovať bez ohľadu na jednotlivé pracoviská. Postupným rozširovaním sortimentu sa naša spoločnosť stala popredným dodávateľom kompletného sortimentu zariadení pre kanceláriu,  papiera, kancelárskych potrieb, počítačového príslušenstva, spotrebného materiálu pre tlačiarne, občerstvenia a hygieny.

Spolupracuje so všetkými významnými slovenskými výrobcami a distribútormi papiera a kancelárskych potrieb s možnosťou pokrytia ľubovoľných potrieb klientov. Centrálny sklad spoločnosti sa nachádza v Bratislave. Ponúka viac ako 8000 skladových položiek s možnosťou dodávky o celom území SR.

Pre mestá Bratislava a Košice zaručujeme dodávku tovaru do 24 hodín.

U nás sa už nemusíte starať o čas strávený chodením do preplnených obchodov. Nakupujte v kľude z pohodlia Vášho pracoviska/domova a o ostatné sa už postaráme mi!

Doprava Bratislava zdarma:

Tovar dodáme do sídla Vašej spoločnosti zdarma. Iba pri objednávkach do 50,- € bez DPH po aplikovaní všetkých zliav účtujeme dopravné 5,- € bez DPH.

Doprava Košice zdarma:

Tovar dodáme do sídla Vašej spoločnosti zdarma. Iba pri objednávkach do 200,-€ bez DPH po aplikovaní všetkých zliav účtujeme dopravné 5,-€ bez DPH.

Ak ste si mysleli, že do iných miest v SR nevieme dodať Váš tovar tak ste na omyle:

Pre ostatné mestá pri doručení objednávky do 12:00 hod. zabezpečíme dodávku tovaru v priebehu 1-2 nasledujúcich pracovných dní.

Presvečíme Vás, že nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie.

Nzg3ZDI